Головна » 2015 » Листопад » 16
Чужих проблем не буває!

Всі на допомогу Музею історичних коштовностей України!

Відповідно до рішень Міністра культури України та адміністрації Національного музею історії України, у зв’язку з затвердженням нової структури Національного музею історії України, повністю ліквідується структура філіалу НМІУ – Музею історичних коштовностей України. Як наслідок структурних змін – ліквідується не тільки статус філіалу як музею, але і статус його колекції як колекції Музею історичних коштовностей України, яка була самостійною виокремленою складовою частиною музейного фонду НМІУ. Колекція музею, яка формувалась з 1960-х рр. за рахунок цільової передачі йому музейних цінностей із дорогоцінних металів та коштовного каміння із музеїв України, у створенні якої взяли участь 24 музеї, Інститут археології НАНУ та 2 університети, віднині припиняє своє існування. Тепер це колекція тільки Національного музею історії України.
Колектив МІКУ висловлює свою категоричну незгоду ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 738 | Додав: ibis-zmievtur | Дата: 16.11.2015 | Коментарі (0)